fbpx
Právě prohlížíš
Surfcamp.cz surf house

Surfcamp.cz surf house

  • Typ: Ofiko kemp/free surfaři
  • Obsazenost: 20 míst+parkovací místa
  • Vybavení: toalety, pitná voda, bazén, kuchyň, společenská místnost, bar, surfové a další sportovní vybavení

Už 13 let plníme čechům a slovákům jejich vlhký sen. Náš surfhouse se nachází v portugalské vesničce Baleal, patřící pod Peniche, jednu z nejlepších surfařských destinací světa. Na světoznámou pláž SuperTubos, kde se jezdí světový pohár v surfingu, je to od nás 10 minut. 

Po několika letech putování po Balealu jsme se konečně usadili. Podařilo se nám získat jen pro nás obrovskou surfařskou haciendu, umístěnou uprostřed rákosí, bez sousedů s výhledem na oceán, u kterého jste bosou nohou za 6 minut. 

Po vstupu do našeho areálu se můžete těšit krom bazénu na obrovskou zahradu, na které jsme vystavěli odpočinková místa, velký táborák a plnohodnotné hřiště na beach volejbal. Terasa, na které probíhá nejen ranní jóga, ale i veškeré naše srazy, úvodní sezení a praktické ukázky je super místem na večerní pivko při západu slunce. 

Samotný dům má kapacitu 20 míst. Máme pro vás připravený jeden čtyřlůžkový pokoj, jeden (dámský) pětilůžkový a (pánský) šestilůžkový. Pro páry a rodinky pak dvojlůžko nebo pokoj pro tři. Není problém ale kamkoliv přidat matraci či pokoje upravit individuálním potřebám. 

Velká společenská místnost s naším barem, gaučem, pingpongovým stolem/kulečníkem a promítačkou je naším každodenním útočištěm pro večerní přednášky, workshopy a samozřejmě pártošky. Ve spodním patře máme velkou kuchyni, která je všem ubytovaným plně k dispozici. U velkého stolu stojícího opodál si společně každé ráno vychutnáváme lahodné snídaně plné ovoce a čerstvě upečeného chleba z místní pekárny. Kolem domu máme i spoustu místa pro parkování obytných dodávek. 

Máme pro Vás připravené nové wetsuity RipCurl a prkna všech druhů a velikostí, stejně jako různé skejty, longboardy a další sportovní vybavení. 

Davča, Mára, Kuba, Míša, Vojta a další členové SC CREW Vám rádi poradí a splní, co vám na očích uvidí. 

Těšíme se na Vás!

Oficiální webové stránky

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.
Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru