O NÁS

je to pocit.

 

SURFR jsme my všichni, kdo čerpají inspiraci ve vlnách, utíkají k oceánu, nevadí jim písek po těle a rozvíjí umění vlnobytí tam, kde se zrovna nachází. Ať už je to u vody, v pralese, na horách nebo ve městě. 

 
Věříme, že to, co najdeme často jen u oceánu, může každý zažít v komunitě SURFRu. Tu totiž spojuje právě tato “blue mind” a malý krámek ve Vršovicích.

Surfing je jedna obří komunita. A našim cílem je rozvíjet rozrůstající českou komunitu. Proto ať už si koupíš něco od SURFR Brandu, nebo od jiné lokální značky, rozhýbáš kolečko podpory, který se vrací zpátky do komunity. Díky tomu dokážeme být nezávislí na inzerci a reklamě, tvořit vlastní kreativní obsah a organizovat nebo podporovat další projekty na naší scéně.

Lokalismus nemusí bejt jenom negativní označení. Lokálové si chrání jejich pláž zejména kvůli pořádku a bezpečnosti. A kvůli narůstající popularitě surfování musejí pláže odolávat čím dál větším nájezdům těch, co k nemají k oceánu žádnej vztah.

Z toho plyne i naše inspirace. Nechceme podporovat velký korporáty, který dávno ztratily surfovou duši, ale místo toho rozvíjet menší projekty na "domácí pláži". 

Topíme se v odpadcích. U nás to tolik nepocítíš, ale jakmile si jednou zasurfuješ v plastový polívce, změní to navždy tvoje myšlení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz