Blog

Podcast #17: Vlnobijec Robi Chadim

Pokud alespoň trochu sledujete českou serfovou scénu, tak dnešního hosta nemusím představovat. Robiho jsem poznal díky natáčení SURFR Movie, kde jsem rychle objevil jeho superschopnosti. Nejen, že dokáže napádlovat do vlny 10x rychleji než každej jinej serfař, ale taky má nejspíš 10x větší koule, protože je mu úplně jedno, jak velká je vlna. Chytne každou pumelenici, kterou mu oceán vyšle.

Podcast #16: Synergie surfingu a psychologie s Dankou Sidorovou

V nové epizodě se představí slovenská surfařka, psycholožka Danka Sidorová. Jedná se o dalšího kostlivce se skříně, neboli o rozhovor, který jsem nahrával už před 2 lety. S Dankou jsme se bavili o studiu psychologie, které propojila se surfováním jak jen to šlo.

Podcast #15: Into the Wild s Davidem Mothejlem

Spousta lidí Davida přirovnává k Alexandrovi Supertrampovi (hlavní postava knihy a filmu Into the wild). Možná proto, že se už v mládí rozhodl hledat svobodu tím, že bude cestovat po světě a surfovat. V podcastu jsme probírali Davidovo neuvěřitelný zážitky z cestování a surfování v Kanadě, Kalifornii, Peru, Brazílii nebo Novém Zélandu. Často jsme však odbočili k tématům ekologie, globálních problémů, svobody a smyslu života.

Podcast #14: Tereza Vejvodová žije serfovej sen na Mentawais

V nové epizodě se s Terkou Vejvodovou na chvíli přeneseme na Mentavajské ostrovy. Ty jsou doslova rájem na vodě. Mokrej sen každého surfaře! Terka je živoucím příkladem klišoidní motivační formule: „Když se chceš někam dostat, jdi si za tím, ať to stojí co to stojí.“

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz