fbpx
Právě prohlížíš
S Jakubem na vlnách Ep. 05 – Martin Složil

S Jakubem na vlnách Ep. 05 – Martin Složil

Další epizodou z vánoční edice podcastu S Jakubem na vlnách je díl s Martinem Složilem. Většina z vás bude Martina znát spíš ze soutěže Robinsonův ostrov, kterou se mu podařilo vyhrát. Martin ale už delší dobu surfuje a žil například nějakou dobu i v Austrálii.

Poslechni si epizodu na oblíbené aplikaci: Spotify, iTunes, Google, Stitcher

S Martinem jsme se potkali už před 2 lety, ale teprve teď jsme měli příležitost si v klidu sednout a popovídat si. Martin na mě zapůsobil jako neuvěřitelně klidnej a vyrovnanej týpek a přesto, že jsem čekal, že budeme hodinu kecat o surfování, skončili jsme u témat, který byste nečekali.

Mohlo by vás zajímat: Podcast Ep.04 – https://www.freeride.cz/surfr/eng-podcast-s-jakubem-na-vlnach-ep-04-mathieu-crepel-and-morgan-le-faucheur

Martin se totiž věnuje psychonautice, neboli aktivitám, které slouží k navození rozšířených stavů vědomí, s určitým záměrem, zejména průzkumu spirituální schránky. To mnohdy vyžaduje požití psychadelických látek – např. houbiček, LSD nebo Buffo Alvarisu – tzv. žáby.

Z bufo alvaris ceremonie s Octavio Rettigem

Martin stejně jako já našel oblibu v surfskatu, na kterým se připravuje na vlny i v Čechách.

Martin natáčel youtube videa s názvem S Martinem na vlně a pravděpodobně se narozdíl ode mě vyhne soudnímu sporu o autorská práva názvu pořadu s Kubou Vágnerem.

Instagram @martin.slozil
https://www.instagram.com/martin.slozil/

Pokud se ti podcast líbil, budu rád, když ho nasdílíš dál. Nezapomeň epizodu zhodnotit, zkritizovat nebo pochválit v diskuzi pod článkem. Pokud bys rád zůstal anonymní, stačí si založit na Disqus fejk účet a směle do toho!

Máš doporučení na osobnost, která by v podcastu neměla chybět? Napiš jméno dole do komentářů!

Díky Mikovi Strakovi za zapůjčení techniky!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru