fbpx
Právě prohlížíš
S Jakubem na vlnách Ep. 03 – Anička a Eda Růtovi

S Jakubem na vlnách Ep. 03 – Anička a Eda Růtovi

Po delší pauze se vrací show s Jakubem na vlnách – amatérskej českej podcast o surfování. Ve třetí epizodě se představí Eda a Anička Růtovi, nerozdělitelní sourozenci, jejichž kořeny sahaj až k oceánu. Jsou to jedni z mála zástupců nově nastupující generace mladejch surfařů v Čechách. V podcastu se dozvíte, jak se jim podařilo i v tomhle věku nasbírat úctihodný množství surfovejch zkušeností, jak se z tlouštíka Edy stal urostlej surfař nebo jak se Anička vypořádala s těžkým úrazem kotníku.

Poslechni si epizodu na oblíbené aplikaci: Spotify, iTunes, Google, Stitcher

Eda s Aničkou jsou už nějakej ten pátek taky součástí naší online komunity a založili si blog Roots on the road. Napsali sice zatím jenom jeden příspěvek, ale něco mi říká, že po tomhle podcastu se dokopou k dalšímu pokračování.

A nyní následuje doplnění vizuálních příspěvků, o kterejch byla v podcastu řeč. Začneme fotkami mladého Edy, které do této doby nespatřili světlo podlého online světa. Nechybí ani společná fotka s tátou Vlastou, nebo Aničky umělecké dílo.

Viděli jste Masonovo legendární popis dream wave s animacemi od kapely Fidlar? Nesmí chybět ani edit Pražskýho serfovýho z výletu na Maledivy, kde uvidíte i Aničku.

A odkud pochází legendární hláška „Nebudu to dělat!“?

A další edity a klipy, na které padla řeč.

Pokud se ti podcast líbil, budu rád, když ho nasdílíš dál. Nezapomeň epizodu zhodnotit, zkritizovat nebo pochválit v diskuzi pod článkem.

Máš doporučení na osobnost, která by v podcastu neměla chybět? Napiš jméno dole do komentářů!

Instagram @roots_on_the_road

Díky Mikovi Strakovi za zapůjčení techniky!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru