fbpx
Právě prohlížíš
S Jakubem na vlnách Ep. 02 – Véna Píša

S Jakubem na vlnách Ep. 02 – Véna Píša

Vítejte druhého dílu pořadu S Jakubem na vlnách – novém podcastu, kde budu zpovídat známé i méně známé osobnosti z české surfové scény. Dnešním hostem byl Véna Píša, režisér a kameraman nového dokumentu Kde poušť potkává oceán.

Hodina a třičtvrtě?! Zbláznil jsem se? Samozřejmě jsem mohl další díl podcastu zkrátit, ale jelikož je Véna tak skvělej vypravěč, musel jsem epizodu nechat krapet delší. Díky rozhovoru jsem měl totiž znovu možnost se vrátit do Namíbie, kde jsme s Pražským Serfovým Klubem honili swell na legendární vlně Skeleton Bay. A doufám, že vy se nyní skrze podcast do Namíbie přenesete taky. Navíc se dozvíte o čem v tom „víc než jen serfovým dokumentu“ půjde a nevynecháme ani téma cestování, sociálních sítí nebo Vénovi historky ze surfu.

Pokud jste o dokumentu Kde poušt potkává oceán ještě neslyšeli, mrkněte na trailer nebo na tento článek: https://www.freeride.cz/surfr/prazskej-serfovej-klub-prichazi-s-dokumentem-z-namibie

@poust_ocean
Odkaz na instagram: https://www.instagram.com/poust_ocean/

Pokud se ti podcast líbil, budu rád, když ho nasdílíš dál. Podcast najdeš na všech oblíbených podcastových kanálech, kde můžeš pořad pravidelně odebírat.

Máš doporučení na osobnost, která by v podcastu neměla chybět? Napiš jméno dole do komentářů!

Díky Mikovi Strakovi za zapůjčení techniky!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru