fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #21: O Českém poháru v surfingu s Matyášem Menšíkem

Podcast #21: O Českém poháru v surfingu s Matyášem Menšíkem

Posíláme pozdrav ze Srí Lanky v podobě čerstvého rozhovoru s Matyášem Menšíkem, zakladatelem Českého svazu surfingu a předsedou Pražskýho serfovýho klubu.

V rozhovoru uslyšíte rekapitulaci třetího závodu Českého poháru s názvem SunRice & Curry Cup 2022, který se konal pod taktovkou Surf-trip.cz na cejlonském beachbreaku SK Town. Dozvíte se, proč Svaz vlastně vzniknul a jaké plány se chystají do budoucna.

Právě Matyáše je zodpovědný za to, že jsme měli možnost se během posledního roku už po třetí společně sejít na týden u oceánu, vyhecovat se v závodech a posunout zas o krůček dál českej surfing. Za tím vším stojí spousta práce, úsilí a hlavně času, bez jakékoliv finanční odměny. Díky, Matyáši!

Pokud ti tě podcast baví, budu moc rád, pokud se staneš předplatitelem. Získáš tak přístup ke všem bonusovým epizodám! A to přímo v aplikaci Spotify (nemusíš se registrovat na žádné další platformě). Zároveň všechny nové epizody uslyšíš jako první. Měsíční předplatné stojí méně, než surf wax nebo cappuccino s ovesným! Děkuji za podporu 🙏🏼

Nezapomeň prosím sdílet epizodu kdekoliv uznáš za vhodné a ohodnotit podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ na Spotify nebo na iTunes. Pomůže to podcast zobrazit více lidem.

Napiš mi komentáře, reakce, otázky, přání, nápady nebo tipy na hosty:
Instagram: @jakmichpich
Email: jakmichna@gmail.com

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru