fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #19: Jak vznikl Vegahut s Tomem a Markétou

Podcast #19: Jak vznikl Vegahut s Tomem a Markétou

Asi nejsem jedinej, kdo si na první vlnu zamiloval nádhernou oblast severního Španělska, kde se při surfování kocháte pohledem na pohoří Picos de Europa. Když se řekne Asturias, jako první se mi vybaví Playa de Vega – kouzelná pláž v ještě magičtější vesničce ukrytá daleko od civilizace velkoměst. A když se posledních pár let řekne Playa de Vega, hned se každému vybaví surf house Vegahut. Což je projekt čerstvých rodičů Tomáše Vaculíka a Markéty Novotné, kteří se rozhodli utéct ze všedního života v kancelářích a najít pobřežní svobodu na vysněném severu Španělska.

  • Článek: Vega Hut

    Co to je Vega Hut? Kde je? A proč o něm píšeme článek? Vega Hut je surfová škola, surfová půjčovna a luxusní noclehárna, kterou stvořili Tomáš a Markéta, mladej pár z Prahy. Domeček se nachází ve španělské Asturii, několik set metrů od proslulé surfové pláže Playa de Vega. Jó, proto Vega Hut! Tomáš a Markéta…

Stránky Vegahut
Instagram Vegahut

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet vše ostatní! Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes. Pokud chceš slyšet epizody dříve, než ostatní, podpoř podcast na Patreonu.

A nezapomeň…Neser a serfuj!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru