fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #18: Oves a Bára z Gipsytrip.cz

Podcast #18: Oves a Bára z Gipsytrip.cz

Podcast je konečně zpět! V rozhovoru se seznámíte s Martinem a Bárou Ovsíků, kteří za sebou na Šumavě zabouchli vrátka a vyrazili na „gipsy trip“. Neznamená to, že doteď žijou nomádskej život ve Šnečkovi. V roce 2016 rozjeli na kanárském ostrově Tenerife půjčovnu karavanů s názvem Gipsytrip.cz.

Začali s jedním karavanem – Šnečkem, ale dnes jejich flotila čítá 4 karavany a 3 dodávky, kterou doplnili i vlastním surf housem! Často se mě někdo ptá, co by měl na Tenerife vidět, nebo kam jít surfovat. Automaticky je přesměrovávám na Gipsytrip.cz a mám záruku, že o ně bude dobře postaráno. Dodávka nebo karavan je totiž nejzábavnější (a mnohdy i nejlevnější) způsob, jak objevit krásy rozmanitého sopečného ostrova, který se často označuje jako evropská Havaj.

S rezervací neváhejte, jejich karavany bývají často beznadějně vybookovaný.

Pro pobavení sdílím sázku, kterou jsem před 5 lety uzavřel s Ovsem a následně i prohrál. Naivně jsem si myslel, že dokážu sbalit čistokrevnou lokální dívku. Za trest jsem musel sjet nahej vlnu.

Na Tenerife můžete ve stejnej den surfovat v oceánu i na sněhu 🙂

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet vše ostatní! Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes. Pokud chceš slyšet epizody dříve, než ostatní, podpoř podcast na Patreonu.

A nezapomeň…Neser a serfuj!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru