fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #17: Vlnobijec Robi Chadim

Podcast #17: Vlnobijec Robi Chadim

Pokud alespoň trochu sledujete českou serfovou scénu, tak dnešního hosta nemusím představovat. Robiho jsem poznal díky natáčení SURFR Movie, kde jsem rychle objevil jeho superschopnosti. Nejen, že dokáže napádlovat do vlny 10x rychleji než každej jinej serfař, ale taky má nejspíš 10x větší koule, protože je mu úplně jedno, jak velká je vlna. Chytne každou pumelenici, kterou mu oceán vyšle.

Robi ale není bezmozek, jen má prostě rád velký vlny a se strachem to má vyříkaný. Hlavně má rád život. Jeho pozitivní myšlení je vysoce nakažlivý, mnohem víc než nějaká korona. Jelikož jsme s Robim klábosili dlouhé hodiny, rozhodl jsem se nakonec rozhovor rozdělit na dvě části. V té hlavní se dozvíte Robiho surfovej příběh hezky od začátku do konce.

V bonusové části jsme pak probrali Robiho životní filozofii, vztah k spiritualitě a k psychadelikům a jak ho změnil pobyt v Americe během druhé vlny Covidu.

V rámci téhle epizody probíhá i menší soutěž!
Stačí, když nasdílíš podcast na Instastories (ať už ze Spotify, nebo vyfoť a natoč, kde zrovna podcast posloucháš) a nezapomeň označit @surfrcz. Vylosujeme pak 2 výherce: jeden z nich získá libovolnou SURFR mikinu a druhý knihu od Kamu (Mexiko nebo Nejbarevnější kuchařku). Soutěž trvá týden do 27. března.

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet to ostatní! Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes. Pokud chceš slyšet epizody dříve, než ostatní, podpoř podcast na Patreonu.

A nezapomeň…Neser a serfuj!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru