fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #16: Synergie surfingu a psychologie s Dankou Sidorovou

Podcast #16: Synergie surfingu a psychologie s Dankou Sidorovou

V nové epizodě se představí slovenská surfařka, psycholožka Danka Sidorová. Jedná se o dalšího kostlivce se skříně, neboli o rozhovor, který jsem nahrával už před 2 lety. S Dankou jsme se bavili o studiu psychologie, které propojila se surfováním jak jen to šlo.

Jak se v podcastu dozvíte, Danka psala diplomovou práci na téma Well-being, Flow Experience and Personal Characteristics of Individuals who Do Extreme Sports as Serious Leisure. Tyto charakteristiky porovnávala mezi skupinou českých a slovenských surfařů oproti skupince „normálních“ lidí. Celou práci najdete zde.

Emocean kemp 2019

S Dankou jsem se poznal v Maroku na jednom z Emocean surf kempů. Právě projekt Emocean byl jednou z motivací získání instruktorské licence ISA, kterej pak Danka poprvé zužitkovala, když pracovala v Newquay pro organizaci The Wave Project. To je světově první organizace, financovaná vládním zdravotním systémem, která poskytuje kurzy surfové terapie dětem s tělesným nebo fyzickým znevýhodněním.

Zde doplním dokumenty, které jsme v podcastu zmiňovali: Putin’s Games, Konzum.

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet to ostatní! Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes. Pokud chceš slyšet epizody dříve, než ostatní, podpoř podcast na Patreonu.

A nezapomeň…Neser a serfuj!

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru