fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #15: Into the Wild s Davidem Mothejlem

Podcast #15: Into the Wild s Davidem Mothejlem

Spousta lidí Davida přirovnává k Alexandrovi Supertrampovi (hlavní postava knihy a filmu Into the wild). Možná proto, že se už v mládí rozhodl hledat svobodu tím, že bude cestovat po světě a surfovat. V podcastu jsme probírali Davidovo neuvěřitelný zážitky z cestování a surfování v Kanadě, Kalifornii, Peru, Brazílii nebo Novém Zélandu. Často jsme však odbočili k tématům ekologie, globálních problémů, svobody a smyslu života.

Tenhle podcast je příběh sám o sobě. Celé to totiž začalo tím, že jsem původní rozhovor zapomněl nahrát. Byl jsem z toho pořádně zklamanej, protože jsem si v tu dobu byl sakra jistej, že to byl nejzajímavější podcast, co jsem kdy (ne)nahrál. Nakonec jsme se po třech měsících hecnuli a nahráli další rozhovor. Jenže jsem z toho už nebyl tolik odvařenej, protože jsme některé věci museli znovu probírat.

Ale když jsem si včera, po dvou letech podcast znovu pustil, odstřelilo mě to. Někdy se člověk asi fakt musí dívat na věci s pořádným odstupem.

Zde doplním dokumenty, které jsme v podcastu zmiňovali:

No a takhle si teď David žije v Kanadě uprostřed divočiny, kde se na ranči stará sám o 100 krav.

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet to ostatní! Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes.

A nezapomeň…Neser a serfuj!

Výtahem nahoru