O co tady jde

 

Surfing je jedna obří komunita. A našim cílem je rozvíjet rozrůstající českou komunitu. Proto ať už si koupíš něco od SURFR Brandu, nebo od jiné lokální značky, rozhýbáš kolečko podpory, který se vrací zpátky do komunity. Díky tomu dokážeme být nezávislí na inzerci a reklamě, tvořit vlastní kreativní obsah a organizovat nebo podporovat další projekty na naší scéně.

 

 

Lokalismus nemusí bejt jenom negativní označení. Lokálové si chrání jejich pláž zejména kvůli pořádku a bezpečnosti. A kvůli narůstající popularitě surfování musejí pláže odolávat čím dál větším nájezdům těch, co k nemají k oceánu žádnej vztah.

Z toho plyne i naše inspirace. Nechceme podporovat velký korporáty, který dávno ztratily surfovou duši, ale místo toho rozvíjet menší projekty na "domácí pláži". Heslem našeho eshopu je: "Přesně víš, koho podpoříš!" Najdeš u nás výhradně český a slovenský značky, které založili nebo vedou surfaři.

 

co je SURFR eshop

Topíme se v odpadcích. U nás to tolik nepocítíš, ale jakmile si jednou zasurfuješ v plastový polívce, změní to navždy tvoje myšlení.

Snažíme se co nejvíce zmírňovat naší odpadovou stopu. A protože k vám ty balíčky nějak dopravit musíme, přišli jsme s řešením, jak to udělat v eko stylu.

  • Zásilky balíme bez jediného kusu plastu - #OceánplastynePETřebuje!
  • Krabice jsou taky odpad! Snažíme se shromažďovat a nakupovat již použité, čisté a funkční krabice. Žádná zbytečná výroba a potisk brandových krabic, které člověk stejně hned vyhodí (zkuste je znovu použít, často se hodí).
  • Proto se nelekni, když ti přijde triko v krabici od úplně jinýho produktu ;)
  • Používáme papírový lepenky s lepidlem na bázi přírodního kaučuku (narozdíl od plastových lepenek, můžeš naše krabice vyhodit celý i s lepenkou a kompletně zrecyklovat)
  • Na balení používáme jen 100% recyklovaný papír a na výplň zbytky papíru nebo starých krabic
  • Neposíláme žádný letáky ani jiný propagační materiály
  • Na naše oblečení nedáváme visačky nebo štítky
  • Fakturu zasíláme pouze elektronicky

Máte firmu nebo projekt, kde se zbytečně vyhazuje nepoužitej nebo funkční obalovej materiál? Ozvěte se nám, my vás ho rádi zbavíme a dál ho použijeme.

 

Jsme lokální a komunitní eshop. Díky za podporu!

Jakub Michna
zakladatel projektu SURFR

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz