fbpx
Právě prohlížíš
„Zavíráme“ náš novej krám

„Zavíráme“ náš novej krám

Na slavnostní otevíračku si budeme muset bohužel ještě chvíli počkat. Ale zvládli jsme to, náš první kamennej krámek je oficiálně zavřenej! 

Proč máme „zavřeno“? Určitě víte, že kvůli vládním opatřením a nouzovému stavu jsou maloobchody zavřené. Nesmutněte. Pořád je tu jedna možnost, jak nás navštívit. Přes to, že kvůli nouzovému stavu máme prodejnu zavřenou, si už můžete v novém krámku osobně vyzvednout jakoukoliv objednávku z eshopu.

Cedule, kterou najdete na našich dveřích.

Provozní doba:

  • Pondělí až pátek: 14:00 – 18:00

Respektujeme veškerá vládní nařízení. A právě proto ani nebudeme zveřejňovat adresu nového krámku. Tu se dozvíte pouze v emailu, který vám přijde po objednávce. I když už bychom s vámi na krámku nejradši felili celej den, tak v téhle době musíme zamezit „neočekávaným“ návštěvám a využívat prodejnu pouze na osobní odběr objednávek.

Zajímá vás, jak vypadá interiér? Zatím vám musí stačit úvodní fotka a kapka představivosti. Brzo určitě něco zveřejníme, ale zatím bude pohled na krámek exkluzivní odměnou pro ty, co nás v tuhle dobu podpoří nákupem.

Možná si říkáte, proč jsme do toho šli zrovna teď, co je to za blbej nápad? Jenže oni nás všechny ty „blbý“ nápady dovedly až sem. Když jsme prostor pronajímali, tak samozřejmě nikdo nevěděl, do jaké míry budou opatření omezovat život podnikatelů i nás všech. Hledali jsme jen novej sklad, ale když jsme objevili prostor s výlohou, řekli jsme si, no co už, jdeme all-in! Tyhle opatření nebudou trvat navždy a o to víc se těšíme na to, až se to celé uklidní a budeme mít možnost se společně scházet v lokálním surf shopu, číst časáky o surfingu, pít kafe a kecat o vlnách. 

No není to báječný? Lokální surf shop….v Praze! 

Krámek je jen první vlna. V pozadí totiž makáme na tom, aby tohle kouzelný místo mohlo sloužit i jako malá bezobalová kavárna.

Dík všem, co nám s krámkem pomohli a vám všem za neustálej support. Těšíme se na vás 🖤

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru