fbpx
Právě prohlížíš
Velká Valentýnská soutěž o 2 pobyty v Maroku s Mamaafrica

Velká Valentýnská soutěž o 2 pobyty v Maroku s Mamaafrica

Aktualizováno: Gratulujeme vítězům soutěže: čísla objednávek 20210110 a 20210178!

Abychom vám v téhle složité době zvedli náladu, připravili jsme společně s kámošema ze surfhousu Mamaafrica.surf soutěž o 2x týdenní poukazy na pobyt v ikonické vesničce v marockém Imsouane. Maroko totiž patří mezi pár zemí, kam i v současné situaci lze vycestovat a kde si teď užijete luxusní počasí a prázdné pláže.

Imsouane je malebná rybářská vesnička odtržená od hlavních cest, díky čemuž nabízí ještě trochu klidu např. proti Taghazoutu. Imsouane je vyhlášeným místem pro surfové začátečníky a longboardisty díky jedné z nejdelších vln v Africe – The Bay. Na své si ale přijdou i pokročilejší jezdci hned na vedlejším spotu la Cathedral. Více se už o Imsouane dozvíš v SURFR Guidu.

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.
Ubytování na surfhousu Mamaafrica

Jak se zúčastnit?

Každý, kdo nakoupí na SURFR Krámu od 7.2. do 14.2.2021 v celkové hodnotě nad 500 Kč bude automaticky zařazen do slosování do soutěže.

Jedinou podmínkou pro účast v soutěži je sledování instagramových profilů @surfrcz a @mamaafrica.surf.

Co můžeš vyhrát?

  • 2x poukaz Surf and Bed na Mamaafrica.surf s ubytováním + surf vybavením + snídaní
    • Ten zahrnuje 7 dní ubytování ve 2 nebo 4 lůžkovém pokoji, 6 dní zapůjčení kompletního surfového vybavení po dobu pobytu, WIFI, 7x snídaně
Spot Imsouane – La Cathedrale

V pondělí 15.2. přímo v Maroku na surfhousu za přítomnosti notáře Mikeše a Agadirského úřadu vylosujeme dva šťastné výherce. Losování pro vás budeme natáčet a nasdílíme ho na Instagramu.

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru