fbpx
Právě prohlížíš
Přispěj na Crowd-fun-ding SURFR kavárny

Přispěj na Crowd-fun-ding SURFR kavárny

AKTUÁLNÍ ČÁSTKA:

[ultimeter id=’6512′]

Zvládli jsme to. Děkujeme! 🖤

Kafe a serf k sobě odjakživa patří! Chceme, abyste měli možnost si v útulném prostředí našeho krámku na Vršovické 50 vychutnat fenomenální swell white, lippucino, crashpresso nebo batch bro. A pokud vás kofein netankuje, osvěžení nabídne pivko, cider nebo limča.

Bez kávy na pláži
Bez kávy doma

Když jsem zjistil, kolik stojí profesionální mašina na kafe, protočili se mi panenky. Naštěstí jsem věděl, že existuje jedna možnost, která nám už několikrát pomohla zrealizovat ty nejšílenější nápady. Stačí spojit 2 nepříjemné věci a doprostřed zamíchat zábavu:

  • CROWD (davy na lineupu)
  • DING (díra v prkně)

Náš cíl je vybrat částku 80 000,- která poputuje na pořádnej kávovar, mlýnky, batch brew, hrníčky, talířky, konvičky na čaje, a tak dál. Když se náhodou vybere víc, pořídíme lepší kávovar. Pokud nám chceš pomoct vykrmit pomyslné prasátko, můžeš si vybrat voucher na útratu nebo limitovanou edici triček Swell white, který už mimo kampaň nepůjde pořídit. Celá Crowd-fun-ding kampaň probíhá u nás na eshopu, kde si jednoduše objednáš některou z odměn.

Odměny

Jen tak – 150 Kč

Máš rád SURFR i dobrý kafe/čaj? Pokud pro tebe není důležitá odměna, ale dobrej pocit, přispěj jen tak. Vrátí se ti to ve vlnách.

Vouchery – 500 až 2000 Kč

Předplať si útratu v kavárně. Pak si k nám můžeš přijít na schůzku nebo randíčko a místo placení říct „Hoď mi to na účet, šéfe“. Částku z voucherů můžeš libovolně čerpat na jakýkoliv sortiment kavárny – kafe, čaje, zákusky, pivo nebo cider. Platnost voucherů je neomezená.

Triko Swell white – 950 Kč

Limitovaná edice trika, která vznikla speciálně pro tuto příležitost! Flat white je naše oblíbená volba v kavárně, ale na pláži tě flat nepotěší. Proto vzniknul Swell white.
Bacha, po skončení kampaně už triko neseženeš!

  • Velikost: XS-XL
  • Materiál: 100% organická bavlna (GOTS certifikace)
  • Unisex střih

Endless coffee summer – 6666 Kč

Jsi beznadějně závislý na kofeinu? Endless coffee summer ti předplatí nekonečnej přísun kávy v SURFR kavárně na 1 rok!

Věrnostní program SURFR Kolektiv

Pokud se rozhodneš přispět, nezapomeň si během objednávky vytvořit účet (pokud ho již nemáš) na našem eshopu. Částka, kterou hodíš do kampaně se totiž přičte na tvůj účet, kde budeš moci čerpat výhody věrnostního programu.

Pokud se zaregistruješ do SURFR kolektivu, veškerá útrata jak na krámku, tak i v kavárně se ti bude přičítat na účet a pokud přesáhneš určitou částku, získáš slevu na kafe i na naše hadry! Další podrobnosti o věrnostním programu zveřejníme již brzy.

Tady už brzo bude kromě Sex waxu, vonět i čerstvě namletá káva.

Nemáš momentálně možnost přispět? Nevadí! Nasdílej kampaň na ledničku, na zeď nebo do stories. Pomůžeš nám tím víc, než si myslíš.

Jako poděkování těm, co přispějí do kampaně, vystavíme na krámku vedle kávovaru tabulku se jmény všech lidí, seřazených podle výše příspěvku a samozřejmě hlasitě poděkujeme i na sociálních sítích.

Kampaň bude probíhat 3 týdny a končí 23.5.2021.

Díky všem, co podpoří narvanej lineup, zábavu a díru v prkně!

Za SURFR Kolektiv,

Jakub Michna


Často kladené, či nikdy nepoložené otázky:

Co když se nevybere cílová částka?
Svět se nezboří. Zbytek nějak dockvakáme a kavárnu rozjedeme. Odměny tím pádem získáte na 100%.

Kdy obrdžím odměnu?
Vouchery lze použít ihned po otevření kavárny. Trika doručíme do dvou týdnů po skončení kampaně (na adresu nebo k osobnímu odběru na krámku).

Proč otevíráte další kavárnu v Praze?
Pořád budeme primárně serfovej krámek, ale zároveň chceme, abyste se u nás mohli číst serfový časáky, zevlit, pracovat, potkávat kámoše či nový tváře. A k tomu je potřeba pořádnej šálek kávy, pivka nebo sypanýho čaje. A navíc nám to pomůže částečně zalepit nájem 🙂

Kdy bude kavárna otevřená?
Krámek bude oficiálně otevřený od 10.5.2021, kdy končí vládní nařízení. Kavárnu rozjedeme v omezeném režimu (podle vládních nařízení) nejpozději 28.5.2021 (datum se bude odvíjet od úspěšnosti crowd-fun-dingu).

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru