fbpx
Právě prohlížíš
Amazinc! už dávno nechrání jen surfaře

Amazinc! už dávno nechrání jen surfaře

Ústecká značka Amazinc! pomalu ale jistě dělá díru do světa. Jejich přírodní, veganské opalováky a zinky najdete téměř v každým surf shopu od Hossegoru, přes Bali až po Japonsko. Ale víte, že jejich produkty se vám můžou hodit nejen na surf? Kluci z Amazincu rozšiřují portfolio také hluboko do koupelen běžných smrtelníků. Právě vydali další novinky, který samozřejmě najdeš i u nás na krámu.

Amazinc! skincare complete product line. Eco friendly, vegan and reefsave. Mineral sunscreen, mineral butter, sunblock, zinc, sunstick, daily regeneration.
Kompletní řada Amazinc! produktů

malinové máslo

Podle názvu bys ho asi spíš natíral na chleba. Ale asi by bylo zbytečný si nanášet máslo na obličej krajícem chleba. Bambucké máslo a olej z jader a ovsa posilují a obnovují pokožku a zároveň ji chrání před stárnutím. Před slunečními paprsky tě ochrání směs tamanu, maruly a oleje z jadérek malin. Máslo regeneruje tak, že po tobě budou chtít vidět občanku i v důchodu.

Minerální máslo

Štít proti větru a chladu, který nás teď na pár měsíců neminou, ti poskytne veganské Minerální máslo. Mandlové máslo dokonale zjemňuje pokožku a Mineralní Štít LIGHT ji chrání proti živlům. A co nevypotřebuješ přes zimu, pak využiješ i v létě, díky faktoru 30 SPF.

OPALOVACÍ OLEJ + SPLASH

Běžné opalováky z drogerky v plastovém obalu? To už se dávno nenosí. Zkus opalování s přírodní ochranou pokožky bez parabenů, chemikálií a nanočástic, které by se uvolňovaly do oceánu a ničily korálová království. Opalovací olej obsahuje unikátní mix olejů založených pouze na rostlinné bázi. Napomáhá zvlhčovat a regenerovat pokožku a při tom všem chrání před UV zářením. A poslední novinkou je pleťová voda Splash. Protože když máš máš po celém dni na slunci vyschlou pokožku jak marocká babička, regenerační pleťová voda ti pokožku ochladí, vyčistí a zároveň napomáhá k její přirozené obnově.

A pokud si na Amazinc narazil poprvý, rádi bychom ti připomněli naše oblíbené kombo, na které nedáme dopustit. S trojkou jelení lůj, olej a krém na tělo můžeš s klidným svědomím a dobrým pocitem vypustit tvojí klasickou kosmetiku z drogérky.

Každej surfař ví, že slunce dokáže být pořádná mrcha. Každej surfař taky ví, že i člověk dokáže být pořádná mrcha. Používáním běžných opalovacích krémů do oceánů dostáváme obří množství chemikálií, které ničí korálové útesy. Proto v roce 2015 začala parta českých surfařů a snowboardistů vyrábět udržitelnou kosmetiku na přírodní bázi v recyklovatelných obalech. Objev celou řadu produktů Amazinc na našem krámu.

Zajímá tě, proč běžné opalovací krémy ničí korálové útesy? Chceš se dozvědět víc o složení Amazinc produktů? Mrkni na jejich web.

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru