fbpx
Právě prohlížíš
Master surf coaching workshop 2021

Master surf coaching workshop 2021

Loni nám Covid hodil vidle do coaching projektu v Portugalsku, a tak jsme společně s Casou la Paz připravili Master workshop, doposud nejnabitější a nejintenzivnější tréninkový kemp pro české a slovenské progresivní serfaře. Bude se konat od 28.11. do 12.12. na Kanárských ostrovech – Fuerteventuře.

Workshop je dimenzovaný pouze pro 6 velmi pokročilých serfařů, kteří to se surfováním myslí vážně a hledají profesionální koučing. Workshop je unikátní nejen v omezeném počtu účastníku, ale také proto, že výuku zajistí rovnou 2 tréneři! Spolupracujeme totiž s lokálními mistry v oboru – Lazi Rudeggerem a jeho bratrem Nicou z lrsurfcoaching.com. Aby projekt splnil účel, chceme dát dohromady skupinu serfařů na podobné úrovni. Každý zájemce by měl být schopný zvládnout náročnější podmínky na reef spotech a nebrzdil tak ostatní surfaře.

Lazi Rudegger

Jak bude probíhat coaching?

Jeden z koučů bude na pláži s kamerou natáčet a fotit všechny vlny a poskytovat několik feedbacků během lekce. Druhý kouč bude trénink kontrolovat přímo na lineupu s ostatními. To je úroveň pokročilé výuky, která u nás zatím nemá obdoby.

Po každé lekci bude na Case probíhat společný, důkladný videocoaching. Do programu workshopu jsou zahrnuté surfskate tréninky jak přímo v bowlu na Casa la Paz, tak i ve větším bowlu v nedalekém Lajares.

Jméno Lazi Rudeggerem je na Fuerte známá firma. Lazi se narodil ve Vídni v roce 1989. S rodiči se na Fuerteventuru přestěhoval už v několika měsících a žije tam do teď. Už od mládí se jeho život točil kolem oceánu, kam ho otec bral surfovat. Ve 13 letech začal závodit a stal se juniorským mistrem Kanár, a vyhrál i několik národních titulů. Procestoval svět díky podpoře značek jako je Quiksilver, Clayton Surboards, Billabong nebo RVCA. Jeho surfové fotky se objevili v časopisech jako The Surfers Journal, 3sesenta, Surfer Rule nebo Surfing Life. Posledních 9 let se věnuje profesionální výuce surfingu společně se svým bráchou Nicou. Na Fuerte mají perfektně prozkoumaný každý break, šutr a reef.

Součástí workshopu bude i speciální trénink pro surfaře zaměřený na výdrž pod vodou. Během něj se naučíte pracovat s hlavou a dechem při dlouhých pračkách ve velkých vlnách.

Pro koho je workshop určený?

Pokud si myslíš, že už žádného kouče nepotřebuješ, pak je trénink vhodný právě pro tebe. Jak už jsme zmiňovali, workshop bude opravdu intenzivní!

Proto je důležité, aby každý z účastníků perfektně ovládal jízdu na shortu (pádlování, duckdive, takeoff, vlny na frontside i backside, základní manévry – bottom turn, top turn, cutback a samozřejmě etiketu na lineupu) a měl zkušenosti s reef spoty, surfování ve v min. double overhead vlnách (těžkými currenty a dlouhými zádržemi pod vodou). Surfovat se totiž bude na spotech jako jsou Los Lobos, kde už to při pořádné předpovědi opravdu není prdel.

Ubytování na Casa la Paz:

Základnu pro workshop poskytne legendární Casa la Paz. Oáza klidu, přírody a zvířat se svými ikonickými teepee nedávno získala třešničku na dortu – skate bowl přímo na zahradě. Casa se nachází ve vesničce Tindaya, což je strategické místo pro výjezdy na surf spoty – na sever, západ, východ i jih pobřeží ostrova. Workshop si zakládá i na stravě, takže se můžete těšit na vegetariánské snídaně a večeře z lokálně vypěstovaných surovin. Ale nebudou chybět ani večerní grilovačky čerstvých ryb, masa nebo pizza z domácí pece.

Workshop zahrnuje :  

  • 8 surf lekcí se 2 trenéry včetně natáčení, focení a videocoachingu
  • Breathing & Surf Underwater training
  • Wim Hof lekce + lekce jógy
  • Surfskate lekce (přímo na ubytování je skatový bazén)
  • freesurfing – s dopravou a local guidingem
  • 14x nocí na Casa La Paz (3x Teepee, 1x apartmán)
  • 14x snídaně a večeře z vegetariánské kuchyně Casa la Paz
  • BBQ a domáci pizza nights
  • dopravu z/na letiště

Workshop nezahrnuje:

Kompletní cena workshopu: 1200 Eur

Níže najdeš nezávaznou přihlášku. Po jejím odeslání mailem obdržíš kompletní info a workshopu.

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru