fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #22: Komentátor olympiády v surfingu a redaktor magazínu Freeride.cz Janek Moleš

Podcast #22: Komentátor olympiády v surfingu a redaktor magazínu Freeride.cz Janek Moleš

V novém podcastu se představí mistr umění skladby slov, autor radikálních laybacků a čerelů, redaktor a komik surfové sekce Freeride.cz a historicky první komentátor surfingu na Olympiádě. Rozhovor s Jankem Molešem jsme nahrávali minulý rok v srpnu, těsně po skončení surfového debutu na Olympiádě v Tokiu.

První část rozhovoru se věnuje jak samotné Olympiádě, tak i průběhu 11-hodinového živého komentování na Eurosportu. Janek mimo jiné i studoval a žil na havajském North Shoru, ze kterého si přivezl pytel neuvěřitelných zážitků, které v podcastu také uslyšíte. 

Rozhodně nepřehlédněte ani poslední Jankův masterpiece v podobě komentovaného finále 3. závodu Českého poháru v surfingu na Srí Lance.

Po tom, co se SURFR definitivně oddělil od magazínu Freeride.cz, převzal Janek surfovou sekci a oživil žurnalistické řemeslo. A nejen to, povznesl ho do nových lingvistických rozměrů. Rozhodně doporučuju sledovat pravidelnou salvu článků, reportů a rozhovorů, nebudete se nudit!

Bonusová epizoda

V bonusové epizodě uslyšíte neuvěřitelnou příhodu ze setkání Janka a jeho bráchy s Kelly Slaterem, který nedávno vyhrál legendární závod Pipe Pro pár dní před 50. narozeninami. Dále se dozvíte, proč je Irsko Jankova vysněná surfová destinace. Bavili jsme se taky o cestování v dodávce během korony, o amatérském shapování nebo o Jankovo fuck-upech ve vlnách.

Získáš přístup k exkluzivnímu obsahu pro nejvěrnější fanoušky podcastu. Předplatné frčí přímo v aplikaci Spotify (nemusíš se registrovat na žádné další platformě). Měsíční předplatné stojí méně, než surf wax! Děkuji za podporu 🙏🏼

Nezapomeň prosím sdílet epizodu kdekoliv uznáš za vhodné a ohodnotit podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ na Spotify nebo na iTunes. Pomůže to podcast zobrazit více lidem.

Napiš mi komentáře, reakce, otázky, přání, nápady nebo tipy na hosty:
Instagram: @jakmichpich
Email: jakmichna@gmail.com

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru