fbpx
Právě prohlížíš
Podcast #20: Adam a Alžbětka z No Mad Story

Podcast #20: Adam a Alžbětka z No Mad Story

https://open.spotify.com/episode/0fy8RHuhIjgBUEljxpsHDU?si=854dc3183392425c

Skalní fanoušci projektu No Mad Story jistě zaregistrovali, že na zdi @_no_mad_story od listopadu 2021 nepřibyl žádný příspěvek. Ačkoliv se Adam s Alžbětkou rozešli, patří jim velký dík za to, že souhlasili s vydáním rozhovoru, který jsme nahrávali minulé léto, když byli spolu. Adam Svoboda, Alžbětka Halušková i fenka Chilli neodmyslitelně patří k české serfové komunitě a můžete je potkat na většině akcích jak u nás, tak i na některých surf housech po Evropě. 

Jsem moc rád, že oba patří mezi mé nejlepší kámoše, a že jsou už několik let součástí SURFR kolektivu. Ať už to byla Alžbětka s obsahem na blogu, prací za barem v kavárně nebo Adam a jeho fotky oblečení a produktů.

U téhle epizody se rozhodně nudit nebudete! Dozvíte se, jak projekt No Mad Story vznikl, jak se natáčelo video Daleko od oceánu, nebude chybět hromada tipů a zkušeností z oblasti #vanlife či Erasmu. Na závěr jsme probrali Pražský serfový soustředění a téma sportovních klubů v surfové komunitě.

Adam letos také vymyslel společně s Tomášem Vaculíkem intenzivní surfový kemp na Vega Hutu – víc informací najdeš na webu www.rideany.cz.

Novinka: bonusové epizody

Exkluzivní obsah pro nejvěrnější fanoušky podcastu

Pokud podpoříš podcast, získáš přístup ke všem bonusovým epizodám! A to přímo v aplikaci Spotify (nemusíš se registrovat na žádné další platformě). Zároveň všechny nové epizody uslyšíš jako první! Měsíční předplatné stojí méně, než surf wax nebo cappuccino s ovesným! Děkuji za podporu 🙏🏼

V bonusové epizodě se dozvíš, jaké nejhorší zážitky potkaly Adama s Alžbětkou na cestách nebo v oceánu. Uslyšíš, jak se Alžbětka seznámila se serfovou komunitou na Surfchampu nebo jak dopadl Adamův trip do Austrálie. Řeč padla také na shapování prken v ČR a nahodíme i pár surfových tipů. A na závěr se dozvíš, jestli jsem se na to nevyprdnul.

Nezapomeň prosím sdílet epizodu kdekoliv uznáš za vhodné a ohodnotit podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ na Spotify nebo na iTunes. Pomůže to podcast zobrazit více lidem.

Napiš mi komentáře, reakce, otázky, přání, nápady nebo tipy na hosty:
Instagram: @jakmichpich
Email: jakmichna@gmail.com

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru