fbpx
Právě prohlížíš
Máme otevřeno, jen pro vyvolené!

Máme otevřeno, jen pro vyvolené!

Přátelé, kamarádi, SURFR krám na Vršovické 50 je konečně oficiálně otevřený! Celý má to jeden malej (možná větší) háček, dovnitř můžeme oficálně pustit jen jednoho příslušníka homo sapiens (na pejsky, křečky ani leguány se omezení nevztahuje). Náš obchůdek totiž není velkej jak obchoďáky, kde se můžou viry a davové šílenství vesele šířit dál. Opatření samozřejmě respektujeme a věříme, že ani to vás neodradí a třeba si to s drahou polovičkou nebo kámošem střihnete na rundy (pro ty případy máme nachystanej horkej čaj).

Takže, ať už se stavíš na vánoční nákup, makat na kompu, jen tak pokecat nebo si přečíst něco se sbírky surf časáků, můžeš si u nás dopřát kafe nebo něco sladkýho na zub.

Navíc pro prvních 50 objednávek (ať už na krámu nebo osobní odběr z eshopu) máme nachystanou losovačku z kouzelné skříňky o super ceny. Když by ti do oka padlo něco ze starší kolekce (trika, mikiny nebo kšiltovky) přímo na krámu ušetříš 40%!

Jak se k nám dostaneš?

Otevírací doba:
Pondělí – pátek: 14:00-18:00

Bohužel si budeme muset na pořádnou oficiální kolaudačku ještě chvíli počkat. Ale teď je spíš důležitější to v těch barech a kavárnách nepřehánět, ať nám to zas brzo nezavřou.

Zobrazit komentáře:

Diskuze

Zapoj se do diskuze a napiš nám tvůj názor, komentář nebo recenzi.

Výtahem nahoru