Podpoř projekt Adapted, mrkni na jejich merch!
35 hodnocení

Prkno, co hledá rovnováhu

Představujeme prkno, které stejně jako ty hledá rovnováhu. Balanční deska není nic převratného, a proto jsme se zaměřili na stejně důležitou součást kompletu - válec.

Ten je vyrobený z pěny tak akorát měkké, aby neohrozil tebe, ani tvůj obývák. Zároveň je tak akorát tvrdý, aby snesl veškerou tvojí váhu, prkno a klidně i tvojí postele. Jedná o multifunkční válec, co tě uvolní (jelikož k tomu jsou pěnové válce primárně určené). Nebudeme zabíhat do detailů - foam rolling je jednou z technik, zaměřených na svalové úpony, fascie a šlachy, která dokáže odstranit i bolestivé zatvrdliny ve svalu, které jako spouštěcí body vyvolávají silnou myofasciální bolest. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje myogelosy, spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Válec je prostě efektivní tréninková pomůcka pro masáž, relaxační nebo posilovací cvičení. Válec se lehce přenáší a je vyroben v Německu z kvalitního, 100% recyklovatelného materiálu. 

A co se týče samotné desky, díky spešl povrchové úpravě neklouže a jednoduše jí očistíš vodou od bordelu. Můžeš na ní trénovat bosky, v ponožkách, v sandálech (pouze bez ponožek) nebo v pohorkách. Doporučujeme boty - safety first. 

Balanční deska je účinný nástroj na trénink stability a posílení středu těla. Jedinej háček je v tom, že se na ní můžeš nedobrovolně proletět a následovně nouzově přistát.Běžné válce jsou těžké, tvrdé a někdy až moc kluzké. Proto jsme u našeho kompletu eliminovali veškerá rizika na minimum. Bezpečný pěnový válec jsme již zmiňovali a zároveň se na spodní straně prkna nachází zarážky, díky kterým vám deska nečekaně nezmizí pod nohama (jsou však umístěny tak, aby nebránily náročnějším uživatelům v pokročilých trikách). 

Nezapomeň si dát masáž válcem před každou session, zahřeješ tím svaly a nebudeš ztuhlý jak prkno.

V setu najdeš:

 • prkno, co hledá rovnováhu + válec, co tě uvolní

Specifikace:

 • Zarážky na spodní straně
 • Protiskluzová horní část
 • Multifunkční válec - lze na něm hledat rovnováhu, dělat masáž nebo posilovat
 • Odolná a lehce omyvatelná úprava dřeva (prkno vydrží bez obav i venku)
 • Materiál prkno: březová dýha
 • Materiál válec: odolná EPE pěna - 100% recyklovatelná, BPA free a zdravotně nezávadná

Rozměry:

 • prkno: 76x38 cm
 • válec: 40x15 cm

Každá deska je ručně vyrobená doma v České republice. Válec je vyrobený v Německu.

Skladem
Značka: SURFR Brand
2 950 Kč / ks
Kategorie: BALANČNÍ DESKY

Představujeme prkno, které stejně jako ty hledá rovnováhu. Balanční deska není nic převratného, a proto jsme se zaměřili na stejně důležitou součást kompletu - na tu válcovitou couru, pardon rouru.

Přidali jsme válec, který je vyrobený z pěny tak akorát měkké, aby neohrozil tebe, ani tvůj obývák. Zároveň je tak akorát tvrdý, aby unesl veškerou váhu desky, tebe i tvojí postele. Jedná o multifunkční válec, co tě uvolní (jelikož k tomu jsou pěnové válce primárně určené). Nebudeme zabíhat do detailů - foam rolling je jednou z technik, zaměřených na svalové úpony, fascie a šlachy, která dokáže odstranit i bolestivé zatvrdliny ve svalu, které jako spouštěcí body vyvolávají silnou myofasciální bolest. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje myogelosy, spasmy, svalový hypertonus a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. Válec je prostě efektivní tréninková pomůcka pro masáž, relaxační nebo posilovací cvičení. Kvalita je pro nás na prvním místě a proto je válec vyroben v německu z kvalitního a recyklovatelného materiálu.

A co se týče samotné desky, díky spešl povrchové úpravě neklouže a jednoduše jí očistíš vodou od bordelu. Můžeš na ní dovádět bosky, v ponožkách, v sandálech (pouze bez ponožek) nebo v pohorkách. Ale doporučujeme boty - safety first. 

Balanční deska je účinný nástroj na trénink stability a posílení středu těla. Jedinej háček je v tom, že se na ní můžeš nedobrovolně proletět a následovně nouzově přistát. Proto jsme u našeho kompletu eliminovali veškerá rizika na minimum. Náš válec je bezpečný, a ani na něm deska neklouže. Na spodní straně prkna se nachází zarážky, díky kterým vám deska nečekaně nezmizí pod nohama (jsou však umístěny tak, aby nebránily náročnějším uživatelům v pokročilých trikách). Nezapomeň si dát masáž válcem před každou session, zahřeješ tím svaly a nebudeš ztuhlej jak prkno.

V setu najdeš:

 • prkno, co hledá rovnováhu + válec, co tě uvolní

Specifikace:

 • Zarážky na spodní straně
 • Protiskluzová horní část
 • Multifunkční válec - lze na něm hledat rovnováhu, dělat masáž nebo posilovat
 • Odolná a lehce omyvatelná úprava dřeva (prkno vydrží bez obav i venku)
 • Materiál prkno: březová dýha
 • Materiál válec: odolná EPE pěna - 100% recyklovatelná, BPA free a zdravotně nezávadná

Rozměry:

 • prkno: 76x38 cm
 • válec: 45x15 cm

Každá deska je ručně vyrobená doma v České republice. Válec kommt aus Německo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: